Zuzana Vargová

Stará politika zlyhala, poďme to robiť lepšie.

Zuzana Vargová

Zuzanin príbeh

Zuzana Vargová žije v Bratislave, no pôvodom je z Košíc, Popradu aj Bardejova. V SPOLU sa venuje stratégii a komunikácii a spolupracuje tiež na tvorbe zdravotníckeho programu strany. Zuzana študovala právo so zameraním na zdravotníctvo na univerzitách v Prahe a v Kodani. 

Po štúdiu v zahraničí sa rozhodla vrátiť na Slovensko a štyri roky radila prezidentovi Kiskovi v oblasti zdravotníctva. Neskôr bola súčasťou tímu pre strategickú komunikáciu hlavy štátu. 

Počas práce v Kancelárii prezidenta SR založila Klub úradníkov dobrej vôle. Jej predstavou bolo vytvorenie pevnej komunity pracovitých a šikovných úradníčok a úradníkov s chuťou pracovať pre verejný záujem, ktorí budú tvoriť silné jadro štátnej správy. Dnes klub združuje vyše 600 ľudí, pre ktorých pravidelne organizuje diskusie, workshopy či networkingové akcie. Jej poslednou iniciatívou pred odchodom z vedenia Klubu bolo ocenenie Úradnícky čin roka. 

Zuzana hovorí, že významný vplyv na formovanie jej schopností aj osobnosti mala Slovenská debatná asociácia. V organizácii venujúcej sa trénovaniu kritického myslenia a argumentácie strávila Zuzana vyše 13 rokov – najprv ako debatérka, neskôr organizovala domáce aj zahraničné debatné turnaje a v posledných rokoch ako predsedníčka dozornej a správnej rady asociácie.

Zostaňme v kontakte

Meníme politickú kultúru, zaväzujeme sa neútočiť a jednať s našimi partnermi konštruktívne.

Toto pole je povinné

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení vášho prehliadača, súhlasíte s ich používaním. Viac o používaní súborov cookie.