Viedli sme najtransparentnejšiu kampaň

Zistiť viac

Tibor Forró

Za férové a hrdé Slovensko

Tibor Forró
32

Tiborov príbeh

Forró Tibor má 35 rokov a je poslancom mestského zastupiteľstva v Kolárove. Študoval na cirkevnej strednej  škole v Kolárove, neskôr na Slovenskej technickej univerzite v Bratislave a na Univerzite Komenského v Bratislave.

12 rokov pracuje v oblasti technológii a za ten čas vytvoril obchodnú predajnú sieť po celej Európe, v rámci ktorej exportuje kvalitné slovenské výrobky od Grécka až po Škandináviu. Najviac času venuje trhu repasovanej výpočtovej techniky.

Rozvoju regiónu a mesta sa ako aktivista venuje od roku 2010, vedie občianske združenie helloGúta a je prezidentom basketbalového klubu BC Knives. Spoločenskej činnosti sa venuje od získania manažérskeho diplomu, odkedy je aj poslancom mesta Kolárovo a členom mestskej rady. Za posledné 4 roky bol kandidátom na poslanca Nitrianskeho samosprávneho kraja a kandidátom na starostu mesta Kolárovo. 

V súčasnosti je taktiež členom a predsedom Maďarskej Platformy Progresívneho Slovenska a Spolu. Jeho cieľom je výmena "starej politiky", modernizácia vzťahov a zvykov, ktoré vznikli za posledných 30 rokov a znižovanie regionálnych rozdielov.

Myslím si, že výsledky sa dajú dosiahnuť len vytrvalou prácou a skúsenosti, získané pri medzinárodných obchodoch treba aplikovať aj do politiky, aby sme mohli spoločne dosiahnuť úspech.

**Jeho srdcovou záležitosťou je budovanie spoločnosti a spoločná práca s odhodlanými ľuďmi.**

Zostaňme v kontakte

Meníme politickú kultúru, zaväzujeme sa neútočiť a jednať s našimi partnermi konštruktívne.

Toto pole je povinné
Toto pole je povinné

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení vášho prehliadača, súhlasíte s ich používaním. Viac o používaní súborov cookie.