Jerguš Ridzoň

Stará politika zlyhala, poďme to robiť lepšie.

Jerguš Ridzoň

Jergušov príbeh

Jerguš Ridzoň je najmladší zakladajúci člen SPOLU. Ako študent v Banskobystrickom kraji bojoval proti extrémizmu. Nechcel sa len prizerať tomu, kam jeho kraj smeroval a začal organizovať diskusie pre študentov na témy občianskej angažovanosti a neskôr sa zapojil aj do predvolebnej kampane Jána Luntera. 

Hneď po vražde Jána Kuciaka pomohol zorganizovať prvé protesty v Banskobystrickom kraji. Viedol úspešnú predvolebnú kampaň europoslanca Vladimíra Bilčíka.

Jerguš je človek s demokratickými hodnotami. Má v záujme zlepšiť situáciu na Slovensku a chce byť hlasom mladých v politike. Chce byť reprezentantom novej generácie, ktorá nepozná a ani nechce poznať praktiky komunistického či fašistického režimu alebo mečiarizmu. Chce žiť v modernej európskej krajine, a preto jednoznačne odmieta súčasný stav oligarchizácie slovenskej politiky.

Zostaňme v kontakte

Meníme politickú kultúru, zaväzujeme sa neútočiť a jednať s našimi partnermi konštruktívne.

Toto pole je povinné

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení vášho prehliadača, súhlasíte s ich používaním. Viac o používaní súborov cookie.