Viedli sme najtransparentnejšiu kampaň

Zistiť viac

Zuzana Magálová

Za férové a hrdé Slovensko

Zuzana Magálová
99

Zuzanin príbeh

Zuzana Magálová je právnička, občianska aktivistka a poslankyňa miestneho zastupiteľstva v Bratislave. 

Venuje sa primárne téme ochrany práv žien a téme ochrany životného prostredia. Spolupracuje s azylovým domovom pre týrané ženy Dúha, kde pomáha ženám a ich deťom v neľahkej životnej situácii. 

Ako predsedníčka komisie pre životné prostredie vo Vrakuni sa aktívne zasadzuje o sanáciu toxickej skládky po bývalom CHZJD, ktorá má negatívny dopad na ekosystém na celom Žitnom ostrove.

Je aktívnou členkou skupiny Občania za čisté ovzdušie, ktorá má snahu upozorňovať na problémy znečisťovania ovzdušia a vytvárať verejný tlak na kompetentných, aby bol vytvorený systém relevantnej kontroly kvality čistoty ovzdušia a systém, ktorý by zabránil jeho ďalšiemu znečisťovaniu.

Bojuje proti extrémnemu zahusťovaniu mesta nekontontrolovanou výstavbou, podarilo sa jej presadiť vytvorenie platformy na vznik nových územných plánov zón.

Aktívne spolupracuje s klubom seniorov v bratislavskej Vrakuni a je predsedníčkou miestneho spolku Slovenského červeného kríža.

Zostaňme v kontakte

Meníme politickú kultúru, zaväzujeme sa neútočiť a jednať s našimi partnermi konštruktívne.

Toto pole je povinné
Toto pole je povinné

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení vášho prehliadača, súhlasíte s ich používaním. Viac o používaní súborov cookie.