Viedli sme najtransparentnejšiu kampaň

Zistiť viac

Tomáš Malec

Za férové a hrdé Slovensko

Tomáš Malec
123

Tomášov príbeh

Tomáš Malec aktuálne pôsobí ako splnomocnenec primátora hlavného mesta SR Bratislavy pre poslancov mestského zastupiteľstva. Od decembra 2018 pôsobí tiež ako poslanec mestského zastupiteľstva v Novom Meste nad Váhom, kde o.i. založil občiansku iniciatívu NOVÉ MiESTO, ktorá združuje poslancov a aktívnych občanov a realizuje aktivity na podporu občianskej participácie.

V minulosti sa na Úrade podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu venoval hodnoteniu projektových zámerov verejných inštitúcií v oblasti elektronizácie verejnej správy. Následne mal dva roky na Úrade splnomocnenca vlády SR pre rozvoj občianskej spoločnosti na starosti analytickú a metodickú činnosť v rámci realizácie vybraných projektov národného projektu Podpora partnerstva a dialógu v oblasti participatívnej tvorby verejných politík.

Magisterské štúdium absolvoval v odbore verejná politika na Fakulte sociálnych a ekonomických vied Univerzity Komenského v roku 2016, kde ďalej v rokoch 2016 - 2019 absolvoval doktorandské štúdium v odbore verejná politika so zameraním na e-government miestnych samospráv. Počas magisterského štúdia absolvoval zahraničný študijný pobyt na Vilnius University v Litve v odbore political sciences. Aktuálne študuje externé štúdium práva na Právnickej fakulte Trnavskej univerzity v Trnave.

Zostaňme v kontakte

Meníme politickú kultúru, zaväzujeme sa neútočiť a jednať s našimi partnermi konštruktívne.

Toto pole je povinné
Toto pole je povinné

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení vášho prehliadača, súhlasíte s ich používaním. Viac o používaní súborov cookie.