Viedli sme najtransparentnejšiu kampaň

Zistiť viac

Radúz Dula

Za férové a hrdé Slovensko

Radúz Dula
95

Radúzov príbeh

Radúz Dula je hotelier a expert na oblasť cestovného ruchu. Od roku 2010 je členom prezídia Asociácie hotelov a reštaurácií SR, v roku 2011 založil Zväz cestovného ruchu, ktorý reprezentuje v mnohých projektoch v oblasti vzdelávania, ekonomiky, obchodu a cestovného ruchu.

V komerčnej sfére pôsobil od roku 1999 ako riaditeľ hotelov v Rakúsku a na Slovensku, ako projektový riaditeľ nákupného a zábavného centra. V súčastnosti pracuje ako generálny riaditeľ Šimák Zámok Pezinok - projektu obnovy národnej kultúrnej pamiatky.

Špecializuje sa na projektový management pre oblasti cestovného ruchu, hlavne hotelierstva, v minulosti aj na oblastné organizácie cestovného ruchu v Rakúsku. Reprezentuje zamestnávateľské zväzy v projektoch vzdelávania, napríklad Národná sústava povolaní, Národná sústava kvalifikácií, Rada vlády pre OVP, najmä však v projekte duálne vzdelávanie.

Zostaňme v kontakte

Meníme politickú kultúru, zaväzujeme sa neútočiť a jednať s našimi partnermi konštruktívne.

Toto pole je povinné
Toto pole je povinné

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení vášho prehliadača, súhlasíte s ich používaním. Viac o používaní súborov cookie.