Viedli sme najtransparentnejšiu kampaň

Zistiť viac

Natália Nash

Za férové a hrdé Slovensko

Natália Nash
76

Natáliin príbeh

Natália Nash je procesná analytička, narodila sa v Piešťanoch a žije v Bratislave.

Po ukončení štúdia na Univerzite Komenského v Bratislave pracovala na sekcii športu Ministerstva školstva SR, v rokoch 1996 - 2000 zastupovala ministerstvo na výročných zasadnutiach Rady Európy v Štrasburgu vo výbore pre mládež a ženský šport pri SOV a na ženských športových konferenciách. Spolupracovala pri príprave legislatívy pre oblasť podpory športovo talentovanej mládeže a bilaterálnych zmlúv s európskymi krajinami.

Neskôr pracovala v ICT sektore pre Slovak Telekom, kde spolupracovala pri dizajne a implementácii systémov a portálov pre riadenie dokumentov a procesov spoločnosti, poskytovala konzultácie a navrhovala systémové zmeny viacerých podnikových procesov. Ako procesná konzultantka participovala na viacerých korporátnych projektoch, venovala sa aj príprave a realizácii interných školení a tréningov.

Od roku 2016 pôsobila v IT sektore pre firmu ESET, kde bola procesnou analytičkou divízie predaja a marketingu. Počas svojho trojročného pôsobenia implementovala zmeny niekoľkých procesov, spolupracovala na dizajne znalostného centra globálneho intranetu, vrátane Procesného portálu, kde koordinovala editorov z 18 pobočiek. Ako projektová manažérka viedla projekt Globálneho centra pre zdieľanie dokumentov s partnermi.

V súčasnosti pracuje v spoločnosti GA Drilling, čo je hi-tech spoločnosť, ktorá vyvíja prelomovú technológiu pre frézovanie a vŕtanie. Ako procesná analytička sa venuje re-dizajnu intranetu, rozvoju kolaboračných nástrojov a zlepšovaniu procesov.

Zostaňme v kontakte

Meníme politickú kultúru, zaväzujeme sa neútočiť a jednať s našimi partnermi konštruktívne.

Toto pole je povinné
Toto pole je povinné

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení vášho prehliadača, súhlasíte s ich používaním. Viac o používaní súborov cookie.