Viedli sme najtransparentnejšiu kampaň

Zistiť viac

Natália Jamborová

Za férové a hrdé Slovensko

Natália Jamborová
116

Natáliin príbeh

Natália Jamborová má 27 rokov a pochádza z malej obce Potvorice. Momentálne študuje MBA program zameraný na vedenie a budovanie úspešných organizácií na jednej z troch najlepších univerzít v Škótsku.

Niekoľko rokov pracovala vo finančnom sektore zameranom na financovanie inštitúcií a korporátnych spoločností a má skúsenosť so zahraničným obchodom z pôsobenia v banke Erste Group AG vo Viedni.

Za pomerne krátku dobu po získaní BSBA titulu z americkej univerzity mala možnosť pracovať so seniormi vo svojich odboroch, ako aj podieľať sa na tvorbe biznisu. Už vyše 6 rokov pôsobí ako dobrovoľná darkyňa krvi a je podporovateľkou červeného kríža. Zaoberá sa témami vzdelávania, mentálneho zdravia a životného prostredia.

Vo voľnom čase sa zúčastňuje na vzdelávacích diskusiách, dobrovoľníckých akciách alebo protestoch pre lepšiu budúcnosť Slovenska.

Baví ju šport, najmä beh, jumping, a lyžovanie.

Verí, že každý jednotlivec bez ohľadu na pohlavie alebo vek dokáže dosiahnuť veľké veci a pozitívne zmeny s tým správnym prístupom a s úprimným zapálením pre vec.

Zostaňme v kontakte

Meníme politickú kultúru, zaväzujeme sa neútočiť a jednať s našimi partnermi konštruktívne.

Toto pole je povinné
Toto pole je povinné

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení vášho prehliadača, súhlasíte s ich používaním. Viac o používaní súborov cookie.