Viedli sme najtransparentnejšiu kampaň

Zistiť viac

Juraj Gašpárek

Za férové a hrdé Slovensko

Juraj Gašpárek
110

Jurajov príbeh

Juraj Gašpárek pracuje v oblasti automatizácie v strojárenskom priemysle ako obchodný zástupca, ktorý riadi dohľad nad tvorbou a realizáciou získaných projektov.

Vo svojom rodisku, Milochove, sa aktívne zapája do organizácie rôznych podujatí, združuje a rozširuje miestnu komunitu. Je spolutvorcom, navrhovateľom a realizátorom projektu Letné kino Cibuliar, vďaka ktorému sa uskutočnila séria premietaní titulov počas letných večerov. Celková návštevnosť projektu bola nad očakávania vysoká - stovky detí a dospelých, no projekt najmä podnietil vznik ďalších dobrovoľných aktivít a vznik miestnej skupiny aktivistov, ktorí sa rozhodli založiť OZ Cibuliar.

Juraj je taktiež predsedom bunky PS v Považskej Bystrici, ktorá sa zapája a vytvára rôzne typy aktivít – protestné podujatie proti extrémizmu, vytvorenie internetovej dopravnej skupiny so stovkami členov, ktorá obsahuje oznámenia a rady o aktuálnej situácii v doprave v regióne. Dopravná skupina taktiež predkladá návrhy pre mestskú dopravnú komisiu na riešenie problémových situácií v meste. V súčasnosti sa v bunke taktiež usilujú o postupné zavedenie objednávacieho systému v miestnej nemocnici, ktoré pomôže tisíckam ľudí v meste.

Juraj dostal v živote najlepšie základy – pevné zdravie, strechu nad hlavou, prístup k vzdelaniu, bystrú myseľ a milujúcu rodinu, ktorá ho vychovala k úcte, zdravej skromnosti a súcitu. Tieto dary využíva naplno, založil si mladú rodinu, ktorá mu je najväčšou oporou, našiel si stabilnú prácu a svojimi aktivitami podnecuje okolie k účasti na verejnom živote.

Celý život sa snažil pomáhať vo svojom okolí a keďže pomoc druhým je najväčším zmyslom jeho života, rozhodol sa využiť svoju energiu pre hľadanie riešení v rámci celého Slovenska.

Zostaňme v kontakte

Meníme politickú kultúru, zaväzujeme sa neútočiť a jednať s našimi partnermi konštruktívne.

Toto pole je povinné
Toto pole je povinné

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení vášho prehliadača, súhlasíte s ich používaním. Viac o používaní súborov cookie.