Viedli sme najtransparentnejšiu kampaň

Zistiť viac

Helena Sláviková

Za férové a hrdé Slovensko

Helena Sláviková
136

Helenin príbeh

Helena Sláviková je učiteľkou už 29 rokov, z toho 10 rokov pracovala ako zástupkyňa riaditeľky školy. Venuje sa žiakom na základnej škole v predmetoch matematika a fyzika.

Bola pri implementácii IKT do školstva a gestorkou projektu Elektronizácia vzdelávacieho systému regionálneho školstva. Absolvovala niekoľko druhov vzdelávaní za účelom zvládnutia legislatívy a nových moderných trendov v školstve a zdokonalenia sa v riešení problémov učiteľov a učiteliek, zamestnancov a zamestnankýň, rodičov a žiakov a žiačok.

Na základe svojich pracovných skúseností má predstavu o tom, ako reformovať základné školstvo. Pri presadzovaní uplatňovania zákonov v školstve bola postihovaná zamestnávateľom a samosprávou. Má osobné skúsenosti s tým, ako štátna správa a súdnictvo nepracujú tak, ako by mali.

Chce sa podieľať na príprave a schvaľovaní zákonov, ktorých dôsledkom bude sfunkčnenie spravovania SR. Považuje rovnosť pred zákonom za základ právneho štátu a preto sa uchádza o váš hlas vo voľbách ako kandidátka do NR SR.

Zostaňme v kontakte

Meníme politickú kultúru, zaväzujeme sa neútočiť a jednať s našimi partnermi konštruktívne.

Toto pole je povinné
Toto pole je povinné

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení vášho prehliadača, súhlasíte s ich používaním. Viac o používaní súborov cookie.