Viedli sme najtransparentnejšiu kampaň

Zistiť viac

Eva Kalkan

Za férové a hrdé Slovensko

Eva Kalkan
119

Evin príbeh

Eva Kalkan je matkou troch detí a pochádza z obyčajnej robotníckej rodiny.

Po ukončení stredoškolského vzdelania odišla do zahraničia, aby si rozšírila obzory a našetrila peniaze na vysokoškolské štúdium. Pracovala tam na rôznych pozíciách a v roku 2004 začala podnikať.

Srdcom bola vždy na Slovensku. Skúsenosti so systémom v zahraničí jej dali nádej, že po vstupe Slovenska do EÚ sa podmienky zlepšia. V roku 2007 sa s rodinou vrátila vo viere, že sa systém u nás priblížil k systému stredoeurópskej demokracie.

Zistila, že život na Slovensku je pre obyčajného človeka ťažký a systém tu vôbec nefunguje tak, ako by mal. Je človekom pomáhajúcim ľuďom okolo seba. Táto pomoc však vôbec nestačí, keďže sa za posledných 12 rokov stav Slovenska začal enormne zhoršovať.

Eva vyvíja sociálno-spoločenské aktivity pre mládež v obci, kde býva. Pritom sa stretáva s rôznymi osudmi ľudí, ktoré jej nie sú ľahostajné.

Vidí, že sa nestačí sťažovať a kritizovať, preto sa rozhodla ísť do politiky, kde sa chce venovať rovnosti práv a komunitnému životu v obciach pre všetky vekové kategórie. Chce bojovať so zaužívaným stereotypom, nespravodlivosťou a ľahostajnosťou voči občanom a občiankam Slovenska. Tým chce pomôcť k zmene života občanov a občianok Slovenska k lepšiemu.

Zostaňme v kontakte

Meníme politickú kultúru, zaväzujeme sa neútočiť a jednať s našimi partnermi konštruktívne.

Toto pole je povinné
Toto pole je povinné

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení vášho prehliadača, súhlasíte s ich používaním. Viac o používaní súborov cookie.