Viedli sme najtransparentnejšiu kampaň

Zistiť viac

Dávid Šingovský

Za férové a hrdé Slovensko

Dávid Šingovský
148

Dávidov príbeh

Dávid Šingovský je členom hnutia Progresívne Slovensko a platforiem Progresívne zelení a PSF. Celý jeho osobný a profesionálny život je spojený s jeho rodným mestom Snina a východným Slovenskom. Vyštudoval SPŠ v Snine v odbore prevádzka a ekonomika dopravy a je absolventom Pravoslávnej bohosloveckej fakulty PU v Prešove v odbore sociálna práca.

Od roku 2010 je jeho profesionálny život spojený s oblasťou internetového obchodovania a online marketingu. V apríli 2019 začal v Snine vlastné podnikanie ako živnostník v oblasti marketingového poradenstva a služieb pre internetový predaj a reklamu.

Práve v oblasti online podnikania a internetového predaja vidí príležitosť pre rozvoj malých a stredných firiem v hospodársky znevýhodnených regiónoch. Online priestor nepozná hranice, a preto podnikanie nie je závislé od malého lokálneho trhu či malej kúpyschopnosti daného regiónu. Zároveň ecommerce ponúka aj príležitosti pre vznik nových udržateľných pracovných miest alebo samozamestnania.

Vyrovnávanie regionálnych rozdielov, kvalitné školstvo, zdravé podnikateľské prostredie, nové pracovné miesta, modernú sociálnu politiku, zelenú energetiku či dostupné zdravotníctvo nie je možné dosiahnuť v spoločnosti, kde sú pred zákonom rovní a rovnejší. Bez ráznych a odvážnych riešení to nepôjde. Preto sa Dávid rozhodol aktívne vstúpiť do slovenskej politiky s odhodlaním a vierou v pozitívnu zmenu pre férové a hrdé Slovensko.

Zostaňme v kontakte

Meníme politickú kultúru, zaväzujeme sa neútočiť a jednať s našimi partnermi konštruktívne.

Toto pole je povinné
Toto pole je povinné

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení vášho prehliadača, súhlasíte s ich používaním. Viac o používaní súborov cookie.