Viedli sme najtransparentnejšiu kampaň

Zistiť viac

Angelika Hajníková

Za férové a hrdé Slovensko

Angelika Hajníková
59

Angelikin príbeh

Angelika Hajníková je poslankyňou mestského zastupiteľstva v Hurbanove.

Po Gymnáziu Ľ. J. Šuleka v Komárne vyštudovala pôrodníctvo v Bratislave, ekonomiku v Prahe a po narodení detí sa začala venovať štúdiu pedagogiky, konkrétne vývoju emocionálnej inteligencie u detí a mládeže.

Už 13 rokov sa pohybuje v oblasti manažmentu predaja. Aktívne bojuje za dodržiavanie etických princípov v zdravotníctve a sociálnych službách.

Po mnohých rokoch skúseností vie, že veľké zmeny sa dajú spraviť iba prostredníctvom politiky a preto vstúpila do strany SPOLU - občianska demokracia a momentálne pôsobí ako okresná predsedníčka pre okresy Komárno a Nové Zámky. Taktiež je členkou maďarskej platformy.

Jej politickým cieľom je, aby v sa nemocniciach pacientom a v domovoch sociálnych služieb klientom dostávala primeraná starostlivosť nielen prostredníctvom technického a materiálneho zabezpečenia, ale aj ľudského zaobchádzania. Aby chorí cítili, že sa o nich personál nemocnice stará s úctou a aby seniori žili v dôstojných podmienkach a v láskavom prostredí.

Nevyčerpateľným zdrojom energie sú jej tri deti a milujúci manžel. Žije spokojný život, verí v ľudské dobro a za najvyššiu cnosť považuje pravdu hovoriť a v duchu pravdy aj konať.

Zostaňme v kontakte

Meníme politickú kultúru, zaväzujeme sa neútočiť a jednať s našimi partnermi konštruktívne.

Toto pole je povinné
Toto pole je povinné

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení vášho prehliadača, súhlasíte s ich používaním. Viac o používaní súborov cookie.